Loading...
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 513,00 recenzie)
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchle dodanie, kvalitný tovar
− Žiadnu som zatiaľ neobjavila
★ ★ ★ ★ ★
+ Ok.
★ ★ ★ ★ ★
Vsetko prebehlo v poriadku, objednal som dve identical veci a preisli rychlo a v poriadku,

Jedlý papier nie je určený na ďalší predaj. Výroba trvá 1–2 pracovné dni od objednania.

Technické parametre

Kategória: Jedlý papier Frozen
Jedlý papier pre dievčatá
Jedlý papier na torty
Výrobca Pictu Hap
Kód produktu pic900004.jpg

Recenzia

80 %
Krásna tlač
Rýchle dodanie, výrobok zodpovedá obrázku.
Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty Frozen

Cukrové zdobenie Mrazivá vášeň, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie „Mrazivá vášeň“. Balenie 80 g.

4,40 €
5.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové vločky, biele 9 mm 40 g - - Vola colori

Cukrové posýpky tvaru vločiek snehovej bielej farby.

3,50 €
8.8 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Silikónová forma Rampuchy 10,5 × 5,5 cm - Cakesicq

Silikonová formička na tvorbu ledových rampouchů.

8,00 €

Na sklade > 10 ks

Zápich do torty Frozen, 7 ks - Cakesicq

Zápich do torty s motívom Frozen. V balení 7 ks.

6,20 €

Na sklade > 10 ks

Cukrové zdobenie 60 g – vločky - PME

Cukrové zdobenie na finálne dozdobenie rôznych múčnikov, dezertov, pohárov či tort. Balenie obsahuje

2,60 €
4.3 € / 100g

Na sklade posledný 1 kus

Košíčky na muffiny, 36 ks, snehové vločky, 5 × 3,2 cm - Decora

Papierové košíčky na muffiny. Balenie obsahuje 36 ks.

3,10 €

Na sklade 5 ks

Jedlý papier nalepte na tortu a zvýraznite farby:

Gél na jedlý papier – tuba 50 g - Modecor

ModecorGel 50 g je praktický jedlý gél na jedlý papier, ktorý spoľahlivo prilepí obrázok na tortu,

3,70 €
7.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gél na jedlý papier – kelímok 50 g - Vola colori

Gél na jedlý papier, 50 g

2,40 €
4.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dekoratívny gél na jedlý papier 90 g - Vola colori

Gél na jedlý papier

3,50 €
3.9 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Želírovací sprej na ovocie a jedlý papier, 200 ml - Monaco

Gélovací sprej na ovocie a jedlý papier. Balenie 200 ml.

9,70 €
4.9 € / 100ml

Na sklade > 5 ks